ساخت وبلاگ گیربکس اتوماتیک خرید از بانه دیجی بروز کاور موبایل لوازم جانبی موبایل تاچ ال سی دی سامسونگ تاچ ال سی دی خرید تلویزیون نمونه سوال امتحانی آذر دیجی لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل گت موب خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
معرفی چند نکته درمورد کاربرد هولوگرام هفت بعدی

???? ????? ?????

???????? ????? ????? ????? ??? ????? ????? ????????

معرفی چند نکته درمورد کاربرد هولوگرام هفت بعدی

کاربردهای هولوگرام امنیتی

هولوگرام های امنیتی نشانه های سه بعدی می باشند با استفاده از فناوری لیزری که به صورت برچسب تولید می شوند و بیانگر نمای تصویری خاص از نام یا لوگوی گرافیکی بر بخش های مختلف سه بعدی است .یکی از مهم ترین ویژگی های برچسب های امنیتی این است که به سفارش این هولوگرام ها ساخته می شوند و در هیج جا قابل کپی برداری نمی باشند .د رنتیجه برچسب های هولوگرام امنیتی به عنوان امن ترین و بهترین برچسب های هولوگرام به عنوان نماد اطمینان جهت جلوگیری از جعل کالا می باشد به نحوی که مشتریان و مصرف کنندگان با دیدن هولوگرام امنیتی با نشان یک برند و یک شرکت از اصالت محصول و کالا خاطر جمع خواهند شد .

علاوه بر استفاده هولوگرام برای امنیت، ظاهر زیبای هولوگرام سبب میشود که از آن صرفا جهت زیبایی محصول و بسته بندی آن برای جذابیت بیشتر استفاده شود. در مجموع کاربرد محدود به کالای خاصی نمیگردد این قابلیت را دارد که روی کلیه کالاهای مصرفی، قطعات و لوازم یدکی، اوراق بهادار، کارت گارانتی و ضمانت، کارت شناسایی، کارتهای اعتباری و اینترنت، انواع گواهینامه‌های عضویت، نمایندگی و .. برای ثابت کردن اصالت و جلوگیری از تقلب بکار برد.

بعضی ویژگی های هولوگرام امنیتی

 • قابلیت عدم جابجایی از کالایی به کالای دیگر حتی با روش حرارت، بخار و…
 • آسیب پذیری زیاد در صورت هر دستکاری
 • مقاوم بودن در مقابل گرما و حرارت برای کالاهایی که در معرضش قرار داشته باشند.
 • عدم امکان کپی برداری و تکثیر توسط افراد یا شرکت های دیگر
 • دارایی ظاهر خیلی زیبا
 • امکان تولید در ابعاد و طرح های متفاوت

هولوگرام دات ماتریس
برچسب ها امنیتی و استیکر های هولوگرافیک

 • مبارزه با تقلب و جعل
 • جلوگیری از تغییر
 • نشانگر دما

هولوگرام‌ های کیفیت ما قیمت قابل قبولی داشته و جز خدمات سریع محسوب می شوند و به راحتی ثبت سفارش چاپ هولوگرام را انجام دهید .

برچسب های امنیتی موجودی و تصویر هولوگرام سفارشی, مواد نشان دهنده ی دما, شماره ی سریال متوالی , بارکد, رنگ های مخصوص و سایر مواد را با هم ترکیب می کند تا محصولی را تولید کند تا نیازهای امنیتی شما را با توجه به بودجه تان برآورده کند.
هولوگرام های امنیتی ما به لوگوی شرکت شما , ظاهری برجسته و زیبا می دهد که می تواند تصویر کالای شما را بیشتر نمایان کند.

قیمت های مقرون به صرفه

محبوب ترین هولوگرام برچسبی ما ( بدون شخصی سازی) در تعداد کم وجود دارد که مناسب برای پروژه های کوچک و متوسط با سرمایه ی کم هستند.
نوواویژن متخصص امنیت مشتری با قیمت مقرون به صرفه , با بهترین زمان تحویل در صنعت هولوگرام سازی است. از آنجاییکه امنیت مشتری نیاز به محافظت بیشتر دارد, صفحه ی محصولات ما نمایه ای خاص تعبیه کرده است که محصولات قابل شخصی سازی را هایلات (تاکید) می کنند.

برای امنیت شخصی سازی شده, مقرون به صرفه ترین گزینه شخصی سازی موجودی محصولات امنیتی با لوگوی شرکت و یا اسم آن است, اما می توانیم محصولی کاملا فردی برایتان بسازیم که با نیازهای شما مطابقت دارد.

خدمات سریع هولوگرام

برای بسیاری از هولوگرام های کالا, خدمات اکسپرس را ارائه می دهیم. سفارش خود را در 2 بعدازظهر ثبت کنید, با کارت اعتباری پرداخت کرده و کالا همان روز به دست شما می رسد- بدون انتظار و بدون پرداخت هزینه ی تعجیل در تحویل) . محصولات با این عکس نشان دهنده ی تحویل در همان روز هستند.

کاربرد هولوگرافی
زمان چاپ هولوگرام

تحویل عادی برای محصولات موجود یک هفته ای است. به هر حال, بسیلری لز محصولات موجود می توانند براساس قیمت با تعجیل تحویل شخصی سازی شوند- مثلا در طی 24 ساعت و یا طی چند روز.
می توانیم برچسب سفارشی خاصی را بسازیم و برای تحویل ظرف 3 تا 4 هفته آمادگی کامل داریم.


محصولات کیفیتی هولوگرام

ما مجموعه ی بزرگی برای هولوگرام های موجود در انبار داریم – یکی که با کاربردی خاص شما مطابقت داشته باشد.
از اینجا انتخاب کنید:

 • بیش از 20 تصویر هولوگرام موجود متفاوت
 • بیش از 25 سایز و شکل مختلف
 • نقره ای, شفاف و یا رنگی
 • هولوگرام هایی با طراحی خاص برای مشتری
 • ما ویژگی های نشانگر دما و نیز چسبندگی بالای محصول و نیز گزینه های امنیتی بسیاری را ارائه می دهیم.
 • هولوگرام های ما از نظر قابل اطمینان بودن آزمایش شده و تایید شده است

انتخاب هولوگرام

برای بهترین خدمات و ارزشها, هولوگرام های ساده و از پیش چاپ شده ی ما برای تحویل سریع ارائه شده اند. برای هولوگرام های ساده ی نقره ای به Stock Silver Holograms مراجعه کنید, برای هولوگرام های ساده ی شفاف Stock Transparent Holograms را ببینید.
هولوگرام های چاپی سفارشی دارای امنیت بیشتری هستند. متن مورد نظر شما در قیمت تاثیر دارد. ما لوگوهای دلخواه و شماره ی سریال را نیز در آن قرار داده ایم.
هولوگرام های نقره ای چاپی در این صفحه بسیار تاکید شده اند. ما هولوگرام های رنگی و هولوگرام های شفاف را نیز داریم.
سفارش چاپ سفارشی معمولا طی یک هفته آماده می شود. رنگ های چاپی موجود سیاه و قرمز هستند. ما رنگ های سبز و آبی را به عنوان رنگ های اصلی نیز داریم. سایر گزینه ها شامل چاپ دو رنگ و نیز جوهر فلورسنت مخفی است.
اگرچه چاپ های مخصوص برای اکثر کاربردها ماندگاری دارند , ما برچسب های لمینیتی را برای محافظت کامل در مقابل رنگ پریدگی و از بین رفتن چاپ به علت استهلاک و یا مواجهه با نورو یا تماس با پوست دست, ساخته ایم

انواع هولوگرام

کاربردهای برچسب های لمینتی

 • برچسب های کارت شناسایی
 • در مکان های خاس( پارک های آبی, ساحل و یا مناطق اسکی)
 • ابزاری که در دست حمل می شوند ( موبایل, ..)
 • برچسب تجهیزات خاص
 • هولوگرام ارزان

همچنین می توانیم هولوگرام محصولات مطابق با خواسته ی شما طراحی کنیم. قسمت طراحی هولوگرام سفارشی را مشاهده کنید. برچسب های هولوگرافیک سفارشی معمولا طی 30 روز کامل می شوند, اما گاهی می توان در زمان کوتاه تری نیز آن ها تکمیل کرد.
ویژگی نشانگر گرمایی نیز در سطوح مسطح بهتر عمل می کنند, مانند فلز, کارت های پی وی سی, چلاستیک, کاغذهای های با لایه ی سفالی و ... اگر می خواهید هولوگرام را روی سطح بافت دار, کاغذ بدون لایه, فیبر و یا سایر سطوح مخلخل قرار دهید
هولوگرام های نقره ای و یا با رنگ متالیک برای برد های الکتریکی چاپی ( و یا سایر لوازم الکتریکی) مناسب نیستند. لایه ی نقره ای فلزی هادی برق است و ممکن است سبب تماس مستقیم با جریان الکتریسیته شود. برای این منظور از هولوگرام های شفاف استفاده کنید.


انتخاب اندازه و شکل هولوگرام

 • دایره آسان تر بوده و چسباندن آن نیز ساده تر است. حتی اگر اندکی هم کج نصب شود باز هم اشکال مدور ظاهر حرفه ای تری دارند.
 • اگر برچسب هولوگرام گوشه های جعبه قرار بگیرد, استفاده از اشکال نازک و دراز استفاده کنید ( از اشکال مدور و یا مربعی استفاده نکنید. عرض های نازک گوشه های جعبه را می پوشاند, طول بیشتر برای گوشه های جعبه به کار می رود. شکل ایده آل دامبلر است اما مستطیل نیز کارآمد است.
 • اگر قرار است هولوگرام را در گوشه های نازک و تیز استفده کنید ( گوشه ی جای سی دی, سکه ) پیشنهاد می کنیم که از اشکال دامبلر و یا مستطیل های نازک و دراز استفاده کنید.
 • برای سطوح منحنی مانند توپ بیس بال و فوتبال از اشکال بیضی استفاده کنید.
 • اگر از برچسب های لمینت استفاده می کنید, باید در همه ی جهت ها شکل کنگره دار استفاده کنید. برای بسته بندی اشکال کاملا گرد, برچسب سفارشی نیاز با کنگره در هر گوشه ی آن نیاز دارید.
 • هولوگرام های بلندتر تاثیر بینایی بیشتری دارند.

مهم ترین کاربردهای هولوگرام امنیتی

 1. هولوگرام های ما, به منطور جلوگیری از تقلب و جعل, طراحی, ساخته و آزمایش شده اند. محصولات هولوگرافیک ما هیچ فایده ی پزشکی و سلامتی مانند تنظیم خواب, مسکن ضد درد, کاهش وزن, ترک سیگار و غیره ندارند.
 2. محصولات هولوگرافیک ما تاثیر اثبات شده ای مانند کاهش مصرف سوخت, بازده انرژی, دریافت اشعه ی موبایل ندارند.
 3. محصولات هولوگرافیک ما نمی توانند برای تشدید فرکانس های خاص طراحی نشده اند.
 4. به نطر ما, ادعای فواید پزشکی و یا بهبود عملکرد ماشین آلات تحت مطالعه است و از نظر علمی ثابت نشده اند. مشتری باید مطالعات مستقل ( با سنجش خاص) برای اثبات این ادعاها را درخواست کند.
 5. ما از هیچ مطالعه ی خاصی که این ادعا را صحت ببخشد اطلاعی نداریم. بنابراین, هولوگرامی به این منظور تولید نمی کنیم.
 6. اخطار به جعل

فرآیند ساخت هولوگرام

جعل غیر قانونی است و هر تلاشی برای کپی کار اوریجینال تقلب محسوب می شود. خرید کالای تقلبی , هولوگرام سفارشی بدون مجوز و برچسب های امنیتی جعلی و یا بسته بندی تقلبی که از حق تکتیر و یا اسم و لوگوی برند نیز غیر قانونی است. بعلاوه , در آمریکا, قانون گذاران سعی در بسط دادن قانون جزا دارند تا پلیس فدرال بهتر بتوانند محصولات تقلبی و برچسب های تقلبی را پیگیری کنند.

 1. برچسب های هولوگرامی نقره ای با چاپ های سفارشی
 2. هولوگرام های مقتصدانه
 3. استیکرهای هولوگرامی برای کلکسیون ها و خاطرات
 4. هولوگرام های برچسبی رنگی با چاپ سفارشی
 5. برچسب های هولوگرافیک شفاف
 6. برچسب های هولوگرامی با امنیت بالا FIPS
 7. برچسب های چاپی سفارشی با هولوگرام ها
 8. برچسب های هولوگرامی سفارشی
 9. تایید امنیت محصول
 10. هولوگرام هایی با قابلیت خراشیدن برچسب
 11. فویل هولوگرافیک برای پرینترها
 12. برچسب های کلین آیدل کالیفرنیا
 13. پوشاننده های هولوگرافیک
 14. ماسک های بارکد هولوگرافیک
 15. برچسب های هولوگرام لمینت شده ( روکش دار)

فناوری هولوگرام هفت بعدی

همانطور که همه ما می دانیم فناوری در طول زمان با سرعت بالایی دستخوش توسعه یافتن بوده است . دیروز عادت داشتیم که پیرامون هولوگرام های دو بعدی و سه بعدی صحبت کنیم اما اکنون موضوع بحث ما فناوری هولوگرام هفت بعدی است . همگی ما راجع به فناوری هولوگرام های دو و سه بعدی خوانده ایم و بسیاری از شما این تکنولوژی ها را تجربه کرده اید .

به عبارت ساده هولوگرام به معنای دریافت و ضبط میدان نور به جای تصاویر است که می تواند بدون استفاده از عینک های مخصوص یا هر گونه وسایل بصری استفاده شود . این الگوی نور ثبت شده را بدین ترتیب ارائه می دهد . ما نه تنها شدت بازتابی نور بر سطح اشیاء را ثبت نمی کنیم بلکه اطلاعات فازی آن را نیز ثبت و دریافت میکنیم . بنابراین فناوری هولوگرام هفت بعدی درواقع همان ضبط هولوگرام با کیفیت توسط هفت پارامتر است . اگر بخواهیم تفاوت هولوگرام سه بعدی با هولوگرام هفت بعدی را بیان کنیم باید بگوییم تفاوت اصلی این است که موقعیت های زیادی در هولوگرام هفت بعدی لحاظ شده است که یک قسمت یا یک زمینه را احاطه کرده اند . هفت بعد به معنای هفت ابعاد یا پارامتر است . ما هر موقعیت را در فضای سه بعدی و موقعیت دید را در فضای دو بعدی توصیف می کنیم . علاوه بر این دو پارامتر وجود دارد که برای هر جهت شامل زمان و شدت می باشد . اگر ما بینایی چشمی و درک تصویر را به صورت موازی ذخیره کنیم تصویر با توجه به حرکت و موقعیت بیننده ظاهر میشود و هم زمان با او حرکت می کند

کاربرد هولوگرام

فیلم های هفت بعدی

یک تیم ژاپنی به تازگی یک الگوی تصویری واقع گرایانه ای را ساخته است که میتواند بدون هیچ آسیبی مانند احساس سوختگی لمس شود . پیش بینی شده است که این فناوری به زودی مقرون صرفه به عنوان یک هولوگرام ارزان تبدیل خواهد شد . به اندازه ای که بتوان در فروشگاه های دبی / سینما ها و دیگر مکان های عمومی استفاده شود . شما حتی در تلوزیون های معمولی نیز می توانید فیلم های هفت بعدی را تماشا کنید . من به این فکر میکنم که جهان در فضای هفت بعدی چه تاثیری را در زندگی و استاناندارد های آن برای ما ایجاد کند .در حال حاضر زندگی در یک جهان هفت بعدی را تجسم کنید . اینکه می توانید یک سخنرانی را در چندین کلاس درس در یک زمان ارائه دهید و مهم تر از همه اینکه شما می توانید سناریو سخنرانی خود را به جای تصور آنها ایجاد کنید . اکنون ما یک قدم به جلو حرکت می کنیم . زمانی که این فناوری بتواند مقرون به صرفه باشد میتواند دانش آموزان را قادر سازد تا سخنرانی خود را در اتاق نشیمن خود انجام دهد یا به گونه ای در کلاس حضور داشته باشد . چقدر جالب انگیز میشود اینکه در یک اتاق افرادی انگلیسی زبان با افراد دیگری در اتاق دیگر که به زبان اسپانیایی صحبت میکنند ارتباط برقرار کنند بدون اینکه مشکلی داشته باشند یا بخواهند مسافت زیادی را بر فراز اقیانوس ها طی کرده تا به جلسات خود برسند . بایستی از فن آوری های اینترنت که توانسته است افراد مختلف را از سرتاسر جهان به سوی هم متصل کند تشکر و سپاس گزاری کرد . هولوگرام هفت بعدی یک بعد جدید را به جهان امروزی نزدیک میکند و آن در بین مردم به هدف مشترک تبدیل شده است .شما میتوانید یکی از اجرا های آن را در یک زمینه پخش کنید . با کمک این شبیه سازی شما میتوانید حضور و تجربه ی معنوی را درک کرده و توضیح دهید . حتی میتوانید تجربه ی نزدیک به مرگ را توضیح دهید


شبیه سازی هولوگرافی

با کمک شبیه سازی شما میتوانید متوجه شوید که چگونه ذهنتان خاطرات را جمع آوری و ذخیره میکند . چگونه وقایع را متوجه می شوید یا اینکه آن ها را فراموش می کنید .

اساسا ذهن شما خود یک طرح هولوگرافی است که خارج از زمان و فضا ایجاد شده است . هولوگرام نوعی فناوری بی پایان است که میتوانید تصور کنید . آن حتی هر جنبه از زندگی را تغییرخواهد داد . اگر ما اثرات جایگزین این فناوری را ببینیم میتوان آن را بیش از هرگونه فناوری دیگر مضر دانست . مثل این می ماند که میتوان آن را برای هدف نظامی استفاده کرد و به توافق دست یافت که این کار ممکن است منجر به درگیری شود .

اجرای کامل این فناوری میتواند تغییرات تاریخی در هر حوزه زندگی را به بار آورد . دستگاه ساخت هولوگرام و امکانات آن واقعا هیجان انگیز هستند . این فناوری هنوز در مرحله ی کار خود است . زمانی که آن به اجرا در بیاید اشکالی ندارد اگر بگوییم که میتوانیم جهان را براساس تخیلات خود مشاهده کنیم .


برچسب ها : هولوگرام , برچسب هولوگرام , انواع هولوگرام ,
+ نوشته شده در يکشنبه 7 ارديبهشت 1399ساعت 0:38 توسط ???? ????? | | تعداد بازدید : 0